Dorset Navy Floral Luxury King Quilt 120WX105L
Save $64.85 in cart!
(10 customer reviews)
2 available - Limited Stock!
  • ✅ 30-Day Hassle-Free Returns
  • No Tax
  • LUXURY KING SIZE QUILT: Includes one oversized 120 by 105 inch farmhouse quilted bedspread with a 100 percent cotton shell and cotton batting for added warmth. Fade resistant fabric retains color wash after wash.
Additional information
Weight 11.5 lbs
Dimensions 15 × 15 × 11 in