Madison Park Signature Marlowe Beaded Round Wall Mirror in Black, 27″ Dia MPS95F-0036
Save $36.33 in cart!
(7 customer reviews)
12 available - Limited Stock!
  • ✅ 30-Day Hassle-Free Returns
  • No Tax
Iron: 45%
Mirror: 45%
MDF: 10%
* 27″ diameter round mirror decor
* Beaded wall mirror in matte, black finish
* Powder-coat finish on
* Metal frame is made from iron metal
* Mirrored glass on MDF backing
* Quality glass: high-definition and reflection without distortion
* Ready to hang with pre-installed keyhole hanger
* Indoor use only. Spot clean only
Additional information
Weight 16.519824 lbs
Dimensions 30.1181 × 29.7638 × 4.1339 in
Size
27" Dia
Color
Black
7 reviews for Madison Park Signature Marlowe Beaded Round Wall Mirror in Black, 27″ Dia MPS95F-0036
  1. Susan K
  2. Liz L
  3. Jill H
    This luxury mirror is absolutely stunning and breathtaking. I am amazed by its beauty.
  4. Karrie D
  5. kathy j
    I was in search of a sizable mirror for my spacious room and was concerned that the 36 inch wouldn’t suffice, but it turned out to be stunning. The gold accents add a nice touch!
  6. Rachel A
    This mirror is truly exceptional. We have 5 in our office and it has become a staple fixture in our medical space, often sparking conversations with patients.